Martin, Simona, Dorota, Jáchym a ?

Ještě v břichu

Už s námi žiješ 37. týdnů v břichu. Doma pro tebe chystáme poslední věci před tvým narozením. Chystáme oblečení, postýlku, autosedačku a jiné potřebné věci.

Vybrali jsme pro tebe jména Bára a Matěj, to by šlo, ne?

Jsme zvědaví, který den si vybereš a přijdeš mezi nás :), moc se již na tebe těšíme.
dva pohledy halóóó pšštt těšíme se na tebe souznění Matěj, Bára, Jan, Anna? vybíráme jméno

Druhé setkání

20. týden těhotenství, 19. listopadu, vyrážíme na druhý UZ, už se těšíme. Jsme prostě zvědaví. Jdeme jen s taťkou a teta Peťa hlídá tvé sourozence.
Jsme nadšeni, protože tě krásně vidíme. Zrovna si cucáš palec :). Protože jsi otočené páteří nahoru, musíme ještě další půl hodiny chodit po čekárně, aby se dalo vyšetřit i tvé malé srdce.
Máme nyní společné tajemství, víme, jestli jsi holka nebo kluk :), ale neprozradíme, počkáme si na 10. dubna.

Doma před spaním vyprávíme Dorotě a Jáchymovi, jak jsme tě viděli. Oba s otevřenou pusou poslouchají v posteli. Hned druhý den tě vidí v televizi a nadšeně jásají, protože krásně poznají tvůj obličej, ruce, nohy.

Poprvé tě vidíme

Je středa 1. října a celá naše rodinka jde nadšeně na ultrazvuk (UZ) ve 13. týdnu.

Paní doktorka z toho udělala úplnou šou pro tvé sourozence. Pořád tě ukazuje Jáchymovi a Dorce tak, aby tě pěkně viděli. I taťkovi zodpověděla základní důležitou otázku: "Kolik jich tam je?". Ano, vypadá to, že jsi samo :). Ono v rodině, kde jsou 4 dvojčata, je tento dotaz celkem na místě.

Jáchym je z UZ nadočekávání nadšený, pořád vykřikuje: "kope miminko, vidím miminko", Dorka se spokojeně uculuje :).

Jáchym, Dorota, Simona, Martin a ? na společném ultrazvuku pojdmě se podívat ... to je ONO

Martin, Simona, Dorota, Jáchym a ?

Je sobota ráno a my máme namířeno na dovolenou na Moravec. Ještě před odjezdem, ale chystáme těhotenský test, a je to tu, čekáme třetí mimino :).

Plni nadšení nevíme, jestli tuto novinku říct nebo si ji ponechat v tajnosti.

15. srpna tě už vidím na prvním ultrazvuku. No, jsme zvědaví, co si budeme nalhávat. Možná si řeknete, že když už je to potřetí, tak to není nadšení ale omyl. Naopak, moc se těšíme, jsme zvědaví, jestli to bude holka nebo kluk a taky, co na mimčo řekne Dorota a Jáchym?

Martin, Simona, Dorota, Jáchym a ?

9. týden jsme to už nevydrželi a prozradili naše tajemství Dorotě a Jáchymovi, oba byli moc nadšení. Dorota tuto novinku prozradila hned babičce ze Zlína a Jáchym to okomentoval: "…narodí se brouček", ale to proto, že zná z TV příběh o narození broučka :).

těhotenský test těhotenský test - v děckém podání ;-)